fbpx

We are in Instagram

 • 🔔Обов’язки HR та технології рекрутингу змінюються все швидше, а сам процес підбору персоналу стає складнішим. ⠀
📌📌📌Гострі питання управління персоналом вирішимо під час Тренінг #Стратегіяуспіху в #HR⤵️
⠀
Професійний бізнес-тренер #AndreyNikolov – експерт у сфері управління персоналом, засновник та стратегічний директор Ассоциация #HRFORUM, має багаторічний досвід реалізації #HR-проектів в компаніях Accentica, Premier foods, Seeburger, Aurubis, Philipp Morris, Kyivstar, Vodafone, Leoni AG, Укрсиббанк, Карпатнефтехим, Нова пошта та інших.
⠀
Під час заходу ви отримаєте відповіді на питання:
✅як створити успішну команду
✅як мотивувати працівників
✅якою має бути стратегія роботи з персоналом
⠀
Організатор тренінгу: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Вінниця, оснований на базі Вінницький Клуб Ділових Людей в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу за підтримки #ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні.
⠀
❗️❗️❗️Реєструйтеся за посиланням: https://form.jotformeu.com/91682329023355❗️❗️❗️
⠀
🔎Лише 20 учасників🔎
#ЄБРР #програмипідтримкибізнесу #НадіяЛисецька #ВінницькийКлубДіловихЛюдей #ЦІПБ #ЦентрІнформаційноїПідтримкиБізнесуВінниця #персонал #управлінняперсоналом #EBRD #тренінгВінниця #форумВінниця #нетворкінг #тренінгперсонал
 • Про стандарти, які працюють, та запровадження чек-листів у готельному бізнесі дізнайтеся під час Школа гостинності Навчальна програма від спікера Юлия Косенко, яка є:
⠀
✅власницею консалтингової компанії Horeca Keys, що проводить корпоративне навчання персоналу готелів
✅співвласницею першої української онлайн-школи для готельєрів #BeeSMART. Точка Злету.
✅керуючою комплексом "Чорне море Бугаз"
⠀
Організатор Школа гостинності Навчальна програма: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Вінниця, оснований на базі Вінницький Клуб Ділових Людей в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні.
⠀
⤵️Більше інформації в коментарях⤵️ ⠀
📌Реєструйтеся - залишилось лише 2 місця❗️
⠀
#тренінг #длябізнесу #ресторатори #вінницькіресторани #рестораниВінниця #смачнаВінниця #ЄБРР #програмипідтримкибізнесу #НадіяЛисецька #ВінницькийКлубДіловихЛюдей #ЦІПБ #центрінформаційноїпідтримкибізнесу #вінниця
 • 📌Дізнайтеся про стратегії маркетингу у ресторанному бізнесі та 8 Кроків до побудови ресторанного бізнесу від Olena Anatiychuk під час Школа гостинності Навчальна програма.
⠀
Olena Anatiychuk - маркетолог, підприємниця, бізнес-консультант у сфері маркетингу та підприємництва. Має досвід роботи у Великобританії, на авіаконцерні «Lufthansa».
⠀
Olena Anatiychuk:
✔️заступник директора та керівник відділу маркетингу Аквапарку «ПЛЯЖ»
✔️керівник відділу маркетингу будівельної компанії «Львівська Мрія»
✔️власниця торгової марки та керівник проекту «Першої приватної хімічної лабораторії з дослідження води «АКВАлаб»
✔️викладач курсу «Маркетинг» у Школі дизайну «CREATIVE»
✔️член Клубу Ділових Людей України
✔️член ГО «Ділові жінки Львівщини»
⠀
Організатор Школи гостинності: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Вінниця, оснований на базі Вінницький Клуб Ділових Людей в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу за підтримки #ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні.
⠀
Лише кілька місць!
#ВінницькийКлубДіловихЛюдей #консалтинговіпослуги #тренінгВінниця #форумВінниця #нетворкінг #бізнесповінницьки #НадіяЛисецька #ЦІПБ #EBRD
 • Створюйте неповторні та колоритні заклади сфери гостинності! Про розробку концепції закладу під час Школа гостинності Навчальна програма розкаже Valovoy Andrey.
⠀
#ValovoyAndrey:
📎директор з розвитку та міжнародної співпраці асоціації кулінарів WEST CHEF GROUP / ГО "Західна Шеф Група"
📎засновник та член правління Українського кулінарного союзу
📎засновник гастрономічного проекту 13chefs / 13шефів; 📎почесний член асоціацій кухарів Сербії, Чорногорії, Хорватії, Казахстану
📎Master chef Швейцарської школи гостинності
📎суддя міжнародних змагань
📎амбасадор SKMER Хорватія
📎менеджер міжнародної консалтингової компанії DK-Team.
⠀
Організатор Школа гостинності Навчальна програма: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Вінниця, оснований на базі Вінницький Клуб Ділових Людей в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні.
⠀
📌Детальна інформація за посиланням в коментарях 📌
⠀
‼️ Реєструйтеся вже зараз! Кількість місць обмежена‼️ #ВінницькийКлубДіловихЛюдей #ЖінкивБізнесі #бізнесфорум #бізнестренінгивінниця #програмипідтримкибізнесу #форумВінниця #стейкхолдери #ЦІПБ #NadiyaLysetska
 • ❓У вашому ресторані вже готують найсмачніші страви Подільської кухні❓ 📌Реєструйтеся на #Школагостинності #Навчальнапрограма.
⠀
Наш тренер: @insight.pavlova – дослідниця подільської кухні, етнограф, гастрогід, засновниця проектів Подільська кухня, «Клуб Подільської кухні», Гастрогід Вінниччина, куратор проекту 13 chefs/13 шефів Вінниця.
⠀
Організатор Школа гостинності Навчальна програма: #Центрінформаційноїпідтримкибізнесу м. Вінниця, оснований на базі Вінницький Клуб Ділових Людей в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу за підтримки #ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні.
⠀
⠀
❗️Реєструйтеся вже зараз - залишилось лише 5 місць❗️напиши в дірект, відправимо посилання на реєстрацію.
⠀
#ВінницькийКлубДіловихЛюдей #консалтинговіпослуги #тренінгВінниця #форумВінниця #нетворкінг #бізнесповінницьки #НадіяЛисецька #ЦІПБ #EBRD
 • 🔎Де знайти висококласних працівників?
⠀ 📌 Як їх утримати?
⠀ 🎯 Як підвищити залученість працівників та їх продуктивність?
⠀
Все це і навіть більше – на Тренінг Стратегія успіху в HR, який відбудеться 13-14 серпня (перша частина) та 28-29 серпня (друга частина) у Вінниці, по вул. Театральна, 15, МЦ "Квадрат". 4 дні інтенсивного навчання для:
✔️власників бізнесу
✔️ТОП менеджерів та управлінців
✔️ HR
⠀
Ви отримаєте знання та практичні навички: • побудови ефективної системи управління персоналом (бізнес-процесу)
• скорочення непродуктивних затрат часу своїх працівників
• зменшення витрат на пошук персоналу, його утримання
• пошуку талановитих працівників для свого бізнесу
• здійснення аудиту та оцінки роботи персоналу
• збільшення дохідності бізнесу через управління мотивацією персоналу.
⠀
Лише 20 учасників!
Це дасть змогу тренерам пропрацювати індивідуально з кожним учасником.
⠀
Тренери:
🌐 Andrey Nikolov – бізнес-тренер, експерт у сфері управління персоналом, член правління HR-комітету EBA (European Business Association), має досвід реалізації HR-проектів в компаніях FMCG (концерн Оверлайн ТМ «Мягков»), торгівля (Рорус) та IT (Тріоніка).
⠀
🌐 Anastasiia Yakymenko - експерт з розробки та запровадження HR-стратегій, адаптаційних програм для працівників, дипломований психолог, HR- generalist, сертифікований тренер проекту Elite Tempus в Україні. ✅
⠀
Програма тренінгу ✅:
Модуль 1. Сучасні методи управління людьми (13 серпня)
Модуль 2. Успішний пошук талантів (14 серпня)
Модуль 3. Мотивація команди (28 серпня)
Модуль 4. Майстерня по розробці стратегії (29 серпня)
⠀
Більшу частину організаційного внеску покриває #ЄБРР у рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу. Пільгова вартість участі у Тренінг Стратегія успіху в HR складає 1 600 грн.У вартість входить: ✅участь у тренінговій програмі ✅12-тижнева онлайн підтримка учасників ✅дистанційний захист власних проектів ✅кава/чай/тістечка та фуршети ✅пакет роздаткових матеріалів учасниківОрганізатор: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Вінниця, створений на базі #ВінницькийКлубДіловихЛюдей за сприяння #ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні в рамках ініціативи ЄС #EU4Business. ⠀#ЦІПБ #ВКДЛ
 • Його пристрасть і велика любов – це кава!☕️
⠀
#IgorSukhomlyn розповість учасникам Школа гостинності Навчальна програма про те, як розпочати ресторанний бізнес з нуля, відкривати нові кав’ярні в різних куточках країни та створити свій особливий стиль у ресторанному бізнесі.
⠀
Igor Sukhomlyn - ресторатор, підприємець, ідейний натхненник мережі «Чашка Espresso-bar», співвласник мережі «Варенична», ресторану «Велюров» і мережі кав’ярень «Шарлотка», організатор міжнародних форумів «РестоПрактики», «РестоКемпа», «ШефсКемпа».
⠀
Захід організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Вінниця, оснований на базі #ВінницькийКлубДіловихЛюдей у рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу за підтримки #ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні.
⠀ ✔️Лише 20 учасників✔️
⠀
Реєструйтесь – посилання у коментарях❗️ #EU4Business #VinLadyFest #Vinnitsaforum #длябізнесу #тренінгВінниця #форумВінниця #нетворкінг #бізнесповінницьки #НадіяЛисецька #ресторатори #рестораниВінниця #ЦІПБ #центрінформаційноїпідтримкибізнесу
 • Як створити популярний ресторан, відомий на всю Україну?
⠀
Знайдіть свій ключ до успіху під час #Школагостинності Навчальна програма.
⠀
#АлександрБергарт і Tata #Voropaeva – ресторатори, засновники та власники Агентства "Ресторанний аудит & Consulting", автори концептів більше 20-ти успішних ресторанів в Україні та за кордоном, тренери по персоналу, бізнес-тренери. Засновники і власники ресторанів «#MAMAN. Кафе с настоящей едой», «MAMAN на море», «MAMAN на Фонтане», компании «Семья ресторанов MAMAN».
⠀
📌Організатор заходу: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Вінниця, оснований на базі Вінницький Клуб Ділових Людей у рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу за підтримки #ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні
⠀
🔎Інформація за посиланням у коментарях.
⠀
Кількість місць обмежена – реєструйтеся!
⠀
#ВінницькийКлубДіловихЛюдей #консалтинговіпослуги #тренінгВінниця #НадіяЛисецька #форумВінниця #EBRD
 • Як впровадити інноваційні технології та створити унікальний, концептуальний заклад? Ексклюзивно для «Школи гостинності» розповість #ОксанаЧерепанич .
⠀
Пані Оксана - технолог громадського харчування, консультант у сфері #HoReCa, перший шеф-кухар "Криївки", ініціатор проекту «Кулінарна школа Боско». Власниця швейного виробництва корпоративного одягу та професійного текстилю для сфери гостинності - Грегорі Текстиль, засновниця школи кравецької майстерності. ⠀
⠀⠀
Організатор навчальної програми: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Вінниця, оснований на базі Вінницький Клуб Ділових Людей у рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу за підтримки #ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні.
⠀
Не втрачайте можливість навчатись у кращих експертів та розвивати свій бізнес! Інформація за посиланням у коментарях. Кількість місць обмежена!
⠀
#EU4BusinessВінниця #ВінницькийКлубДіловихЛюдей #консалтинговіпослуги #тренінгВінниця #форумВінниця #нетворкінг #бізнесповінницьки #НадіяЛисецька #ЦІПБ #NadiyaLysetska #Vinnitsaforum

Follow us!