fbpx

We are in Instagram

 • Вересень розпочнеться з #HoReCa.ReStart - ми зібрали кращих експертів та рестораторів для розвитку та зростання Вашого бізнесу!
⠀
#AlexanderMusatov - співвласник True Burger Bar та Hendrick's bar, 20 років досвіду у ресторанному бізнесі, тренер-консультант у сфері #HoReCa, розробник підручників для співробітників ресторанів, автор і розробник консалтингових проектів по стандартизації у ресторанному бізнесі - виступить на бізнес-інтенсиві з темою "Сервіс як частина бізнесу".
⠀
Ви ще не пройшли реєстрацію? Поспішайте адже 50% місць вже зарезервовані 🚀 посилання на сайт в коментарях.
⠀
#ВінницькийКлубДіловихЛюдей #консалтинговіпослуги #тренінгВінниця #форумВінниця #нетворкінг #ресторатори #НадіяЛисецька #EU4Business #EBRD #ЄвропейськийСоюз
 • Усі секретні секрети "Управління рестораном" вперше у Вінниці на Школа гостинності Навчальна програма від визнаного експерта та ресторатора Alexander Musatov
⠀
Лише за один день - вивчили усі сходинки управління успішним закладом сфери #HoReCa:
- менеджмент та організацію
- управління продажами і виробництвом
- матриці та організаційні структури ресторану
- маркетинг
- системи навчання та оцінки персоналу.
⠀
Це був дуже насичений день, а між тим у Школа гостинності Навчальна програма залишилось лише 2️⃣ модулі!
⠀
А вже у вересні Вас очікує HoReCa.ReStart Бізнес-інтенсив, який буде корисний усім, хто працює у напрямку готельно-ресторанного бізнесу. Не зволікайте з реєстрацією - кількість місць обмежена!
⠀
Модульну програму організовано Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Вінниця, оснований на базі Вінницький Клуб Ділових Людей в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні
⠀
#ВінницькийКлубДіловихЛюдей
#EBRD
#ТренінгВінниця
#ШколаГостинності #ЄБРР #НадіяЛисецька #навчаннявінниця #Навчальнапрограма #ЦІПБ #центрінформаційноїпідтримкибізнесу
 • ВСЕ про тенденції, реальні технології та успішні бізнес-кейси сфери гостинності на найбільшому форумі у Вінниці #HoReCaRestart.
⠀
Наші експерти допоможуть Вам зрозуміти:
- як вивести сервіс на новий якісний рівень?
- як створити атмосферу, в яку хочеться повертатися?
- як організувати кухню, яку рекомендують друзям?
- та як зібрати навколо себе команду професіоналів?
⠀
Готові до змін та нових технологій у вашому бізнесі? ⠀
Запрошуємо 4-5 вересня 2019 року долучитися до події яка об’єднає 200 рестораторів та змінить вашу уяву про гостинність нашого міста.
⠀
Обов'язкова реєстрація за посиланням -
https://form.jotformeu.com/91472763186364
⠀
Посилання на лендінг в коментарях 📌 ⠀
#EU4Business #HoReCa #NadiyaLysetska #ЦІПБ #центрінформаційноїпідтримкибізнесу #вінниця #ресторатори #ВінницькийКлубДіловихЛюдей #консалтинговіпослуги #тренінгВінниця #форумВінниця
 • Сьогодні зустрічаємо у #Школігостинності #IgoraSukhomlyna ресторатора, підприємця, ідейного-основоположника мережі Чашка Espresso-bar, співвласник мережі «Варенична», ресторану «Велюров» і мережі кав'ярень «Шарлотка» (Київ, Чернігів, Житомир, Черкаси), організатора міжнародного форуму РестоПрактики, РестоКемпа, ШефсКемпа, м.Чернігів.
.
Говоримо про тренди і тенденції в ресторанному бізнесі, розбираємо успішні кейси та окреслюємо риси успішного проекту сфери гостинності. .
Тренінг організовано Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Вінниця, оснований на базі Вінницький Клуб Ділових Людей в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні.
.
#ВінницькийКлубДіловихЛюдей
#EBRD
#ТренінгВінниця
#ШколаГостинностіВінниця
#ЄБРР #НадіяЛисецька #навчаннявінниця #ВінницькийКлубДіловихЛюдей #консалтинговіпослуги #тренінгВінниця #форумВінниця #нетворкінг #бізнесповінницьки
 • Стандарти, які працюють. Впровадження та контроль чек листів тема 4️⃣ модулю Школа гостинності Навчальна програма
.
Наш спікер #ЮлияКосенко – експерт-практик, отеляр, бізнес-тренер, керуюча сімейним готелем "Happy INN", співвласниці першої української онлайн-школи для отелярів #BeeSMART. Точка Злету. та власниця консалтингової компанії HoReCa Keys, що проводить корпоративне навчання персоналу готелів м.Київ.
. 🔎Сьогодні усі учасники отримають зручні чек-листи завдяки яким можна впроваджувати стандарти сервісу та якісно здійснювати контроль у власних закладах🔎
.
Тренінг організовано Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Вінниця, оснований на базі Вінницький Клуб Ділових Людей в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні.
.
#EBRD
#ТренінгВінниця #EU4Business #ЄвропейськогоСоюзу #ЄБРР #НадіяЛисецька #навчаннявінниця #Навчальнапрограма #ВінницькийКлубДіловихЛюдей #ЦІПБ #центрінформаційноїпідтримкибізнесу #вінниця
 • Історична мить!
⠀
Учасники та #президент #ВКДЛ @nadiyalysetska сьогодні підкорили #Говерлу.
⠀
Вперше разом підкорено найвищу точку #України і на висоті #2061 розгорнуто прапор #Клубу!
⠀
Дякуємо усім учасникам Клубу та підприємцям м. Вінниця і м. Хмельницький, яких об'єднують спільні цілі та наполегливість іти до мети!
⠀
Приєднуйтесь до #ВінницькогоКлубуДіловихЛюдей і робіть свій бізнес з пристрастю!
⠀ ⠀
#НадіяЛисецька #NadiyaLysetska #клубділовихлюдей #підкорювачівершинВКДЛ #підприємцівінниця #бізнесповінницьки #бізнес #вінницяпідприємці
 • Школа гостинності Навчальна програма - стартувала!
⠀
Маємо учасників більше ніж запланували, отже робимо потрібну справу! ⠀
Тема першого модулю "Інновації в ресторанному бізнесі. Унікальність та концептуальність закладу." Разом з тренерами Оксана Черепанич та Valovoy Andrey розглянемо не лише теорію, кейси, а й поговоримо про автоматизацію бізнес процесів, та головні аспекти успішного проекту у сфері #HoReCa.
⠀
Тренінг організовано Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Вінниця, оснований на базі Вінницький Клуб Ділових Людей в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні .
⠀
#ВінницькийКлубДіловихЛюдей
#EBRD
#ТренінгВінниця #ЄБРР #НадіяЛисецька #навчаннявінниця #Навчальнапрограма #ЦІПБ #центрінформаційноїпідтримкибізнесу #вінниця #програмипідтримкибізнесу #форумВінниця #стейкхолдери #ЦІПБВінниця
 • 🔔Обов’язки HR та технології рекрутингу змінюються все швидше, а сам процес підбору персоналу стає складнішим. ⠀
📌📌📌Гострі питання управління персоналом вирішимо під час Тренінг #Стратегіяуспіху в #HR⤵️
⠀
Професійний бізнес-тренер #AndreyNikolov – експерт у сфері управління персоналом, засновник та стратегічний директор Ассоциация #HRFORUM, має багаторічний досвід реалізації #HR-проектів в компаніях Accentica, Premier foods, Seeburger, Aurubis, Philipp Morris, Kyivstar, Vodafone, Leoni AG, Укрсиббанк, Карпатнефтехим, Нова пошта та інших.
⠀
Під час заходу ви отримаєте відповіді на питання:
✅як створити успішну команду
✅як мотивувати працівників
✅якою має бути стратегія роботи з персоналом
⠀
Організатор тренінгу: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Вінниця, оснований на базі Вінницький Клуб Ділових Людей в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу за підтримки #ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні.
⠀
❗️❗️❗️Реєструйтеся за посиланням: https://form.jotformeu.com/91682329023355❗️❗️❗️
⠀
🔎Лише 20 учасників🔎
#ЄБРР #програмипідтримкибізнесу #НадіяЛисецька #ВінницькийКлубДіловихЛюдей #ЦІПБ #ЦентрІнформаційноїПідтримкиБізнесуВінниця #персонал #управлінняперсоналом #EBRD #тренінгВінниця #форумВінниця #нетворкінг #тренінгперсонал
 • Про стандарти, які працюють, та запровадження чек-листів у готельному бізнесі дізнайтеся під час Школа гостинності Навчальна програма від спікера Юлия Косенко, яка є:
⠀
✅власницею консалтингової компанії Horeca Keys, що проводить корпоративне навчання персоналу готелів
✅співвласницею першої української онлайн-школи для готельєрів #BeeSMART. Точка Злету.
✅керуючою комплексом "Чорне море Бугаз"
⠀
Організатор Школа гостинності Навчальна програма: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Вінниця, оснований на базі Вінницький Клуб Ділових Людей в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні.
⠀
⤵️Більше інформації в коментарях⤵️ ⠀
📌Реєструйтеся - залишилось лише 2 місця❗️
⠀
#тренінг #длябізнесу #ресторатори #вінницькіресторани #рестораниВінниця #смачнаВінниця #ЄБРР #програмипідтримкибізнесу #НадіяЛисецька #ВінницькийКлубДіловихЛюдей #ЦІПБ #центрінформаційноїпідтримкибізнесу #вінниця

Follow us!