fbpx

We are in Instagram

 • ‼️Завершуємо серію антикризових прямих ефірів!
‼️Останній - 19 травня о 13.00 разом з #AlexanderMusatov - співвласник True Burger Bar , Hendrick's bar , бізнес-консультант HoReCa, м.Київ 
Поговоримо про бізнес процеси, універсальні управлінські рішення для бізнесу.
Після’карантинна ера, це:
-	оновлена організаційна структура, хто і за що відповідає
-	що змінилось і що варто змінити
-	аналіз бізнес-процесів

Модерує @nadiyalysetska 
Чекаємо на Вас 13.00 у вівторок 19.05 на сторінці Клубу у #Facebook
 • Наступний антикризовий ефір присвячений темі ринкової математики. Саме сьогодні розуміння позицій на ринку життєво важливо для бізнесу. 
Поговоримо про те, як порахувати позицію на ринку? 
Основні маркетингові показники: - Рівень впізнаваності
- Індекс проникнення на ринок
- Частка ринку

Експерт #МаринаКирилюк , експерт з маркетингу та управління бізнесом, власниця Західна маркетингова компанія 
Модерує @nadiyalysetska 
Чекаємо на Вас 13.00 у вівторок 12.05
участь безкоштовна, реєстрація обов'язкова https://forms.gle/xbUzsAWsq64cEYL9A

Посилання отримаєте на пошту, після реєстрації учасники Вінницький Клуб Ділових Людей отримають посилання в закритій групі.
 • Що чекає на бізнес після карантину?
- бути онлайні або офлайн
- як зміниться життя підприємця після карантину
- які інструменти допоможуть після карантину

Відповіді на ці запитання в прямому ефірі з @balanovskaya_ekaterina - генеральний директор @visotsky_consulting_kyiv - бізнес-тренер, лектор Пройшла шлях від рядового співробітника до СЕО міжнародної компанії.
- 11 років досвіду в створенні ефективних команд. 10 років успішного досвіду в реальному бізнесі. 
За 8 років тренінгової діяльності: - понад 170 тренінгів - для більш ніж 20 000 учасників - проведено понад 100 перевірок підприємств, після яких були виписані інструкції щодо оптимізації роботи. 
Катерина увійшла в: - ТОП-100 успішних жінок України 2016 з оцінкою Номінаційного експертної ради "Європейської Асоціації Розвитку Бізнесу". - У 2017 році увійшла в TOP-500 MOST POWERFUL WOMEN IN UKRAINE. - У 2019 увійшла в національний рейтинг ТОП 100 жінок Київської області, за версією клубу Успішних Жінок України.

Модерує @nadiyalysetska 
Чекаємо на Вас 13.00 у вівторок 05.05
участь безкоштовна, реєстрація обов'язкова https://forms.gle/xbUzsAWsq64cEYL9A

Посилання отримаєте на пошту, після реєстрації учасники Вінницький Клуб Ділових Людей отримають посилання в закритій групі.

#ВінницькийКлубДіловихЛюдей #консалтинговіпослуги #тренінгВінниця #форумВінниця #нетворкінг #бізнесповінницьки #НадіяЛисецька #антикризові_кейси
 • Продовжуємо антикризові прямі ефіри для бізнесу і наступна тема: соціальні мережі – ефективний інструмент #маркетингу і #комунікації. Якщо Ваші соціальні мережі не працюють на Вас – Вам точно варто долучитись до ефіру.

@nadiyalysetska #NadiyaLysetska - Президентка Вінницький Клуб Ділових Людей , засновниця Жінки в Бізнесі Українська Платформа Women in Business, підприємниця.

Поговоримо про:
- Чи варто власнику бізнесу просувати свій продукт/товар/послугу в соціальних мережах і як саме - Про ефективну взаємодію з аудиторію - Про правила й етикет онлайн спілкування

#DariaRadzikovska – маркетологиня Вінницького Клубу Ділових Людей, експертка з маркетингу Business Academy
Розкаже про:
- Типові помилки у веденні соціальних мереж
- Чому #СММ іноді не працює - Як спрямувати увагу на ваш продукт
- З офлайн у #соціальнімережі – заходимо красиво. ✅ Чекаємо на Вас о 13.00 у вівторок 28.04.
Участь безкоштовна, реєстрація обов'язкова 
https://forms.gle/JJqYLWXtq3d6nMGv5

Посилання отримаєте на пошту, після реєстрації. Учасники Вінницький Клуб Ділових Людей отримають посилання в закритій групі.

#BPC #BusinessPeopleClub #NadiyaLysetska #BUSINESSINVINNITSA #Business #BusinessPeople #маркетинг #виницамаркетолог #маркетинг2020 #таргет
 • 23 квітня ми анонсували #VinLadyFast, але змушені перенести захід. Він обов'язково відбудеться по закінченню карантина. 
А поки зустрічаємось із спікерами форуму онлайн.

23 квітня - прямий ефір з #NatalyaEremeeva (Наталія Єремєєва) - співзасновницею і генеральною директоркою компанії Stekloplast, співініціаторкою та членкинею ради директорів Спілки Українських Підприємців (СУП), членкинею Української спілки промисловців і підприємців, CEO Club Ukraine, Ukrainian Building Community, Асоціації «Аспен Україна», спікеркою kmbs та Київського міжнародного економічного форуму.

Поговоримо про управління компанією під час тривалих карантинних заходів:
-	комунікацію з партнерами
-	мотивацію команди
- реорганізацію виробництва
-	планування та імпровізацію ✅ Чекаємо на Вас 13.00 у четвер 23.04
участь безкоштовна, реєстрація обов'язкова 
https://forms.gle/JJqYLWXtq3d6nMGv5 ✅ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ ВАШУ УВАГУ, що під час прямого ефіру буде живе спілкування, тож плануйте долучитися з увімкненою камерою і мікрофоном! 
Посилання отримаєте на пошту, після реєстрації учасники Вінницький Клуб Ділових Людей отримають посилання в закритій групі.

#ВінницькийКлубДіловихЛюдей #консалтинговіпослуги #тренінгВінниця #форумВінниця #нетворкінг #бізнесповінницьки #НадіяЛисецька
 • Третій антикризовий ефір з експертами присвячено віддаленій роботі. Ефективність такої роботи має ряд технічних особливостей, розберемо на ефірі програмні рішення, а також поговоримо про юридичні зміни для бізнесу в умовах надзвичайного стану.

Наш експерт Саша Князский керівник компанії #ItSosed Системний Інтегратор ІТ-рішень розповість про віддалений доступ до офісного місця (серверу), впровадження ІР-телефонії, СРМ -системи та ін.

Юрист @legesactio керуючий партнер АО "МТА Партнери", голова у Відділення АПУ в Вінницькій області та член Ради Вінницький Клуб Ділових Людей прокоментує, що змінилось для бізнесу в умовах карантину, зміни в оподаткуванні та трудовому законодавстві ✅ Чекаємо на Вас 13.00 у вівторок 14.04
участь безкоштовна, реєстрація обов'язкова https://forms.gle/nfCCmBsdkeYsNRZK8 ✅ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ ВАШУ УВАГУ, що під час прямого ефіру буде живе спілкування, тож плануйте долучитися з увімкненою камерою і мікрофоном! 
Посилання отримаєте на пошту, після реєстрації учасники Вінницький Клуб Ділових Людей отримають посилання в закритій групі.
 • 9 квітня 2020 учасники Вінницького Клубу Ділових Людей передали 180 захисних медичних багаторазових комбінезонів до лікарень Вінниці.

Вінницький Клуб Ділових Людей - громадська організація, з 24-річною історією, заснована підприємцями Вінницької області. 
Учасники об’єднані спільними цінностями, серед яких відповідальність, яка стимулює дбати про безпеку лікарів та населення в умовах епідемії.  Було прийнято спільне рішення зібрати кошти та закупити багаторазові захисні медичні комбінезони для лікарень Вінниці.

180 комбінезонів було розподілено між лікарнями, які приймають пацієнтів COVID-19. Зокрема засоби захисту отримають : Центральна районна клінічна лікарня, Вінницький обласний лабораторний Центр МОЗ України, Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня, Вінницька міська клінічна лікарня №1 (Інфекційне відділення), Подільський регіональний центр онкології (ПРЦО), Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня. Окрім засобів захисту учасник Клубу Микитюк Іван Григорович, директор ТОВ "СП "Мед Поділля" передав 50 банок справжнього Подільського меду медичному персоналу.

#Підприємціразом #НадіяЛисецька #ЖІНКИВБІЗНЕСІ #антикризові_кейси #бізнес #допомогалікарям
#BPC
 • 9 квітня 2020 р. учасники Вінницький Клуб Ділових Людей передали 180 захисних медичних багаторазових комбінезонів до лікарень Вінниці.

Ми зібрати кошти та закупити багаторазові захисні медичні комбінезони для лікарень Вінниці. 180 комбінезонів буде розподілено між лікарнями, які приймають пацієнтів COVID-19. 
Зокрема засоби захисту отримають : Центральна районна клінічна лікарня, Вінницький обласний лабораторний Центр МОЗ України, Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня, Вінницька міська клінічна лікарня №1 (Інфекційне відділення), Подільський регіональний центр онкології (ПРЦО), Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня. Окрім засобів захисту учасник Клубу Микитюк Іван Григорович, директор ТОВ "СП "Мед Поділля" передав 50 банок справжнього Подільського меду медичному персоналу.

Ми і надалі плануємо допомагати лікарням постачати необхідні засоби захисту та підтримувати лікарів у боротьбі з пандемією. Якщо маєте бажання приєднатись до ініціативи Клубу, зателефонуйте за номером +38 097 505 80 50 або напишіть запит на пошту kdlvinnytsia@gmail.com

#Підприємціразом
#НадіяЛисецька
#BussinessPeopleClub
#ВінницькийКлубДіловихЛюдей #антикризові_кейси #антихрупкость #допомогалікарям #підприємці #пітримуємолікарів
 • @nadiyalysetska разом з керівниками бізнес асоціацій з усієї України, обговорювали зміни, які відбуваються в бізнесі в зв'язку з веденням надзвичайної ситуації та переваги, які дають бізнес об’єднання своїм учасникам.

#ВінницькийКлубДіловихЛюдей - переформатував роботу в онлайн та започаткували ряд прямих ефірів з тематиками, які є визначальними для продовження ефективної роботи бізнесу в нових реаліях.
Зокрема вже завтра відбудеться ефір присвячений персоналу 🔥Прямий ефір з Ольгою Добровольською і Надією Лисецькою 👍Дякуємо Екатерина Балановская та Антикризовій бізнес платформі від Visotsky Consulting Kyiv 
#BPC #BusinessPeopleClub #NadiyaLysetska #BUSINESSINVINNITSA #Business

Follow us!